Два гола на капитана Хари Кейн и светъл лъч за Англия на Мондиал 2018

Тунис: Муез Хасен - Сиам Бен Юсеф, Ясин Мериа, Сиан Бен Юсеф, Дилан Брон - Елис Схири, Анес Бадри, Ферхани Саси - Уахби Хазри, Наим Слити, Фахредин Бен Юсеф
Треньор: Набил Малул
Англия: Джордан Пикфорд - Киърън Трипиър, Кайл Уокър, Джон Стоунс, Хари Магуайър, Ашли Йънг - Джеси Лингард, Джордан Хендерсън, Деле Али - Рахийм Стърлинг, Хари Кейн
Треньор: Гарет Саутгейт
Англия стартира по много труден начин своя път на Мондиал 2018. Трите лъва надвиха с 2:1 коравия отбор на Тунис в мач от група G, а победният гол за англичаните дойде в добавеното време на срещата. Хари Кейн в 11-ата минута даде аванс за своите, а Ферхани Саси изравни за Тунис от дузпа в 36-ата минута. Все пак в първата минута на продължението втори гол на Кейн донесе трудния, но сладък успех за Трите лъва, които се отчетоха с куп пропуски в хода срещата. На два пъти, чрез Хари Кейн, Англия имаше претенции за дузпи, но реферът Вилмар Роланд не показа бялата точка за островитяните.
Хари Кейн се загрява.
 Хари Кейн е най-младият капитан на Англия за Световно първенство
Кейн води Англия.  Няма изненади в отбора на отбора: 1 Pickford;  2 Walker;  5 камъни;  6 Maguire;  8 Henderson;  12 Trippier;  7 Lingard;  20 Alli;  18 Young;  10 стерлинги;  9 Кейн.
Хари Кейн извежда отбора на Англия за първия мач на Мондиал 2018
Общ изглед на Волгоградската арена.
Общ изглед на Волгоград арена
Тунисът Фахреддин Бен Юсеф и английската Хари Магуайър битка за топката, когато играта стартира.
 Фахредин Бен Юсеф и Хари Магуайър в борба за топката
Кейн удря у дома стачката си от близко разстояние и Англия заслужава да поведе, 1-0.